image Timo Werner tregon ambiciet e tij me Chelsean

Futboll

Timo Werner tregon ambiciet e tij me Chelsean

news image

Timo Werner është njëri  ndër  futbollistët më në formë të momentit tek Chelsea.

Sulmuesi gjerman po kalon formë fenomenale nën urdhërat e Lampardit dhe po i lë pa fjalë kritikët me performancat e tij në fushën e gjelbër, shkruan Sinjali Sportiv.

Në një intervistë së fundmi, ai tregoi se cilat janë ambiciet e tij me Chelsean.

Kam ardhur tek Chelsea për të fituar Premier Ligën dhe Ligën e Kampionëve”, tha gjermani.

Werner u transferua tek Chelsea në verën e kaluar.

/Sinjali Sportiv/