image Donika Kadaj Bujupi e mërzitur kërkon ndihmën e qytetarëve, kjo është arsyeja - Sinjali

Donika Kadaj Bujupi e mërzitur kërkon ndihmën e qytetarëve, kjo është arsyeja

news image

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se i ka humbur qeni i saj Lukcy.

Kadaj-Bujupi ka kërkuar ndihmën e kujdo për gjetjen e qenit të saj.

Në postimin e saj ajo ka shfaqur edhe fotografi si dhe ka treguar lagjen se ku ajo jeton, duke lënë gjithashtu një numër kontakti për këdo që gjen ndonjë informacion rreth qenit të saj.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: