image Publikohen pamje nga momenti kur Alec Baldwin qëlloi për vdekje regjisoren Halyna Hutchins (VIDEO)

Film

Publikohen pamje nga momenti kur Alec Baldwin qëlloi për vdekje regjisoren Halyna Hutchins (VIDEO)

news image

Zyrtarët e zbatimit të ligjit i kanë publikuar disa prova në rastin e Alec Baldwin, ku më 21 tetor të vitit të kaluar derisa ishte duke u xhiruar një film në New Mexico, e kishte qëlluar me armë zjarri regjisoren Halyna Hutchins e cila edhe kishte vdekur.

E po ashtu u plagos edhe regjisori tjetër Joel Souza.

Lidhur me këtë rast është publikuar një video nga momenti kur Baldwin e kishte qëlluar me armë regjisoren.

Pamjet e publikuara tregojnë policinë dhe ambulancat që kishin shkuar në vendngjarje. Në pamje të tjera, Baldwin shfaqet i veshur si kauboj duke ushtruar me armë.

Videoja më poshtë tregon momentin kritik kur aktori Alec Baldwin e kishte qëlluar me armë zjarri Halyna Hutchins.

/GazetaSinjali/