image Don Xhoni bën veprimin e papritur për këngën e Ledrit dhe Majkut - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Don Xhoni bën veprimin e papritur për këngën e Ledrit dhe Majkut

news image

Dueti nga Ledri Vula dhe Majk mori përkrahje të madhe nga shumë artistë, e po ashtu edhe nga publiku, shkruan Gazeta Sinjali.

Në mesin e atyre që e kanë postuar ka qenë edhe reperi, Don Xhoni.

Por ai e ka ‘ndarë’ Majkun nga Ledri.

Reperi e ka etiketuar vetëm Ledrin me të cilin ka raporte të mira dhe e ka lënë pa e etiketuar Majkun në postimin e tij në Instagram.

Mediat rozë shkruajnë se në diss-in e fundit, u dyshua se Don Xhon i është drejtuar të paktën në një pjesë Majkut./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin