image Djali surprizon për herë të parë në publik reperin Majk - Sinjali

Djali surprizon për herë të parë në publik reperin Majk

news image

Reperi Majk ka përjetuar një befasi të këndshme gjatë një interviste, shkruan Gazeta Sinjali.

Gjersa po fliste në emisionin ‘’E diela vlen’’, reperi është surprizuar me hyrjen e djalit të tij Roan në studio duke dalë për herë të parë bashkë në ekran.

Është ndjenjë e veçantë lidhja babë e birë, e se di është hala fillimi edhe mundona me qenë shumë i përkushtuar ndaj tij. Mundona me ja plotësu çdo dëshirë, po nganjëherë them mos po bëjë gabim, marrë këshilla edhe prej babës tem, po Roani është shumë i dashtun. Fëmijë i urtë”, është shprehur reperi.

I pyetur nëse Roani ka talent për muzikë, ai ka thënë se në fillim ka dëgjuar muzikë por tani nuk e pëlqen dhe ai nuk ka dëshirë t’ia imponojë një gjë të tillë.

Në fillim kur shkojsha me marrë në çerdhe, dëgjojke muzikë në makinë e mua. Kështu që e ndjen muzikën, e përcjellë ritmin me kokë. Po kohëve të fundit më thotë ndale muzikën se s’po du me dëgju”, është shprehur ai.


/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: