image “Ani nasht” – kënga e re e Geasy dhe Majk - Sinjali

“Ani nasht” – kënga e re e Geasy dhe Majk

news image

Geasy dhe Majk kanë lansuar këngën e tyre të re.

E kishte paralajmëruar para disa dite dhe ajo ka ardhur sonte për të gjithë fansat e saj.

Kënga është ritmike teksa flet për një dashuri të dështuar. Ajo ka shumë edhe elemente komerciale.

Kjo këngë vjen pas një kohe për Geasyin dhe Majk dhe është punuar nga vet Geasy që është producent ekzekutiv.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: