image Derbi i Ligës së Evropës, Barcelona - Man Utd, publikohen formacionet zyrtare
[wp-story id="814678"]

Futboll

Derbi i Ligës së Evropës, Barcelona – Man Utd, publikohen formacionet zyrtare

news image

Sonte fillon “Play-Off” i Ligës së Evropës.

Padyshim, ndeshja kryesore e kësaj faze është ajo mes Barcelonës dhe Manchester United.

Ndeshja e parë zhvillohet sonte me fillim nga ora 18:45 në “Camp Nou”, teksa ajo kthese pas një javë në “Old Trafford”.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare:

Barcelona XI:

Man Utd XI:

/GazetaSinjali/