image Demi Rose publikon pozat e fundit për verën - Sinjali

Showbiz/ Demi Rose publikon pozat e fundit për verën

news image

Kanë kaluar më shumë se shtatë ditë që Demi Rose nuk është bërë e “gjallë”, dhe duket se modelja britanike po e mban premtimin.

Ish-e dashura e reperit Tyga lajmëroi përmes një postimi tepër të nxehtë në Instagram se nuk do ishte aktive për një javë, pasi do ishte duke shijuar pushimet në Bali.

Në foton e publikuar për 9.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram, ylli 24 vjeçar shfaqet tepër seksi me të pasmet “shpërthyese” buzë pishinës.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: