image Çmenduri/ Shoferi kosovar vozit 180 kilometra në orë në autostradë - Sinjali

Çmenduri/ Shoferi kosovar vozit 180 kilometra në orë në autostradë

news image

Janë të shpeshta rastet kur tejkalohet shpejtësia dhe rrezikohet mirëqenia e pjesëmarrësve të tjerë në komunikacion, shkruan Gazeta Sinjali.

Një rast i tillë ka ndodhur sot në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku një person ka vozitur në shpejtësi të madhe.

Sipas pamjeve të siguruara nga Sinjali, vërehet që shpejtësia që vozit shoferi kosovar arrin deri në 180 kilometra në orë.

Në videon më poshtë, shihet se në atë kohë ka pasur edhe automjete tjera në autostradë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin