COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Serial/ Çka pritet të ndodh në sezonin e ri të ‘La Casa De Papel’?

news image

Sezoni i ri i serialit ‘La Casa De Papel’ do të lansohet me datën 3 prill. Tashmë është publikuar traileri i sezonit të ri.

Nga ajo që kemi parë, grupi pritet përsëri të ketë probleme të shumta, transmeton Gazeta Sinjali.

Sipas shumë fansave të serialit, Nairobi do të vdes në sezonin e katërt për shkak të lëndimeve që merr.

Hyrja e një polici brenda bankës do ta bëj ende më të vështirë punën e grupit. Ndalja e kamerave do ta vështirësoj punën e Profesorit dhe do ta vë në stres.

Nga traileri e kemi parë që na pret një sezon plot me emocione dhe të papritura. Mbetet të shihet se si do të përfundoj fati i grupit dhe se a do ta arrijnë qëllimin./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: