image Cila është arsyeja që Trixa u mërzit aq shumë që nuk shkoi në darkën e Big Brother, flet kushërira e saj

Bota e Yjeve

Cila është arsyeja që Trixa u mërzit aq shumë që nuk shkoi në darkën e Big Brother, flet kushërira e saj

news image

Anxhelina Hadërgjonaj, kushërira e Beatrix, ka shpjeguar pse kjo e fundit u mërzit dhe nuk hyri sonte në Big Brother.

Pasi Ermal Mamaqi doli sërish me video për t’i kërkuar Trixës ta ndryshojë mendjen dhe gjjthçka ishte shaka, Anxhelina komentoi poshtë postit të tij.

Ajo tha se Trixa u mërzit me shakanë e Salsanos dhe më pas me të qeshurën e disa banorëve, përfshirë këtu edhe Donaldin.

Anxhelina siguroi se Beatrixës nuk i ngeli hatri nga përmendja e emrit të Borës.


/GazetaSinjali/