image Euro 2024 -

Sport

news image
Trajneri i Spanjës: Në finale jemi dy ekipet më të mira të turneut
Euro 2024
news image
Kane për finalen e EURO-s: Do të jetë një betejë e madhe, do të japim gjithçka për ta sjellur trofeun në Angli
Euro 2024
news image
Southgate: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
Euro 2024
news image
Gjashtë “këpucë të arta” për Euro2024, UEFA ndryshon rregullin për çmimin e golashënuesit të turneut
Euro 2024
news image
Yamal feston sot 17-vjetorin, ylli i Spanjës bëhet gati për një tjetër seri rekordesh për finalen
Euro 2024
news image
Spanjë-Angli: Super kompjuteri parashikon se kush e fiton finalen e Euro 2024
Euro 2024
news image
Ylli i Anglisë nuk do ta mbajë medaljen nëse e fiton Euro 2024
Euro 2024
news image
Yamal feston sot ditëlindjen e 17-të, nesër mund ta festojë edhe shpalljen kampion i Evropës
Euro 2024
news image
Figo për Evropianin e Ronaldos: E lehtë për të folur, gjërat mund të ishin bërë ndryshe
Euro 2024
news image
Watkins: Dua ta fitoj finalen, nuk më intereson se si
Euro 2024
news image
Yamali flet për fotografitë virale me Messin: Unë nuk do të jem kurrë si ai
Euro 2024
news image
Rodri: Anglia ka vetëm një lojtar të rrezikshëm, duhet të mbrohemi mirë
Euro 2024
news image
Declan Rice e lavdëron Yamalin: Kur isha 16 vjeç, përpiqesha të kaloja provimet në shkollë
Euro 2024
news image
Mbappe është futbollisti më i shpejtë i Euro 2024
Euro 2024
news image
Luajti vetëm 15 minuta në Euro 2024, ylli i Francës po mendon pensionimin nga kombëtarja
Euro 2024
news image
Spanjë – Angli, super kompjuteri ‘parashikon’ se kush e fiton finalen e Euro 2024
Euro 2024