image Çartet gjakovari, s'merret vesh me kunatën, ia then vëllait xhamat e shtëpisë
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Policia/ Çartet gjakovari, s’merret vesh me kunatën, ia then vëllait xhamat e shtëpisë

news image

Një incident i pazakontë ka ndohur ndërmjet dy familjeve rome në Gjakovë pasditën e djeshme.

Pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e vëllait, një gjakovar i ka thyer xhamat e shtëpisë së tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, ai është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje. /Gazeta Sinjali/