image Boateng sheh skuadrën spanjolle si destinacion të mundshëm - Sinjali

Boateng sheh skuadrën spanjolle si destinacion të mundshëm

news image

U largua nga Bayerni, Jerome Boateng mund të transferohet në La Liga.

Fituesi i Kupës së Botës, Jerome Boateng është në bisedime me Sevilla, pretendon “SportBild”.

Lojtari me përvojë i Gjermanisë është një lojtar i lirë këtë verë pasi arriti fundin e kontratës së tij në Bayern Munchen.

Boateng ka dëshirë të vazhdojë të luajë në Evropë akoma dhe Sevilla është një destinacion i mundshëm për të. /GazetaSinjaliSporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: