image Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

news image

Pas një debati të ashpër mes Antonelës dhe Big Mamas, kjo e fundit ka vendosur ta lërë shtëpinë e Big Brother, shkruan Sinjali.

Debati filloi pasi Antonela i tha Bigut se ajo e ka sharë në gjuhën serbe. Më pas Big Mama u quajti ate “të pamoralshme, e kotë, njeri i ulët, shtatëftyrshe”.

Menjëherë pas debatit, Big Mama u çua në këmbë dhe i tha Arbanës që do ta lërë shtëpinë.

Arbana i tha Big Mamës që nëse ajo është e vendosur të dalë nga shtëpia, atëherë ky vendim do të respektohet.

Dalja e Big Mamës i mërziti banorët, ndërsa Antonela filloi të qajë.

/GazetaSinjali/