image Beyonce dhe Jay Z nisin pushimet

Bota e Yjeve

Beyonce dhe Jay Z nisin pushimet

news image

Artistët e njohur amerikan, Beyonce dhe Jay Z kanë nisur një ditë më parë pushimet së bashku me binjakët e tyre, Rumin dhe Sir.

Ata kanë udhëtuar drejt vendlindjes së Jay Z në New York dhe më pas kanë shkuar në plazhin e Hamptons, transmeton Sinjali.

Të dy artistët janë parë të kujdesen maksimalisht për të vegjëlit e tyre, duke i mbajtur ata nën strehë për t’i ruajtur nga dielli.

Binjakët ishin veshur me rrobabanje të njëjta dhe dukeshin shumë të lumtur teksa luanin.

Kjo është ndër daljet e rralla publike të Beyonce dhe Jay Z me fëmijët e tyre, pasi hera e fundit që i keni parë binjakët ka qenë në fillim të vitit 2019 kur Beyonce i shfaqi ata në një video montazh./Sinjali/

Quality time: Beyoncé and Jay-Z enjoyed some sweet family time with a beach picnic on Sunday. The couple were spotted with their twins, Sir and Rumi, one, while lounging around in The Hamptons
Cheat meal: And despite Beyonce's recent documentary about her 44 day vegan purely plant fueled diet that had her shed the weight ahead of Coachella 2018, she appeared for lax with her eating on Sunday - seen with a packed of chips beside her
Happy days: The Texas native struggled to wipe the smile off of her face as she sat covered under the umbrellas in a leopard print ensemble