image "A ma mirë ktu a atje?", Dua Lipa me pyetje epike ndaj mërgimtarëve nga pushimet në Shqipëri

Bota e Yjeve

“A ma mirë ktu a atje?”, Dua Lipa me pyetje epike ndaj mërgimtarëve nga pushimet në Shqipëri

news image

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa po shijon pushimet disa ditore në shtëpinë e saj, siç e quan vetë, Shqipërinë, raporton Sinjali.

E njëjta ka publikuar pamje nga atje, ku bën të ditur se këto ditë po i kalon me disa nga njerëzit e saj të afërt.

Në postimin e fundit, shfaqi linjat përfekte trupore, ajo ka publikuar edhe një video duke kënduar së bashku me motrën e saj, Rinën dhe një pjesë tjetër të miqve, një prej këngëve më të pëlqyera të publikut shqiptar nga PINT “Semafori”.

Nën një atmosferë të zjarrtë, Dua u pa tejet e lumtur duke kënduar shqip, teksa përshkrimit të fotografive ia bashkangjiti edhe pytjen epike të shqiptarëve ndaj mërgimtarëve “A ma mirë ktu a atje?”.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

/GazetaSinjali/