image Beatrix harron që është në transmetim dhe zhvishet para kamerave

Bota e Yjeve

Beatrix harron që është në transmetim dhe zhvishet para kamerave

news image

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania.

Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen gati.

Njësoj ka ndodhur pak më parë edhe me Beatrix Ramosaj, teksa ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, këngëtarja zhvishet në pjesën e sipërme.

/GazetaSinjali/