image Beatrix bën lëmsh shtëpinë, kërkon nga banorët ta respektojnë

Bota e Yjeve

Beatrix bën lëmsh shtëpinë, kërkon nga banorët ta respektojnë

news image

Sara dhe Beatrix sot kanë pasur një konflikt me njëra-tjetrën.

Kjo për faktin se kanë debatuar ashpër lidhur me situatën brenda shtëpisë.

Gjatë një diskutimi, Beatrixi i ka kërkuar Sarës që ta respektoj, derisa kjo e fundit i ka thënë se nga ana e saj janë respektuar të gjithë.

Bashkë me vajzat ishte edhe Meridiani i cili zgjedh të hesht duke mos debatuar, ndërkohë Antonela ndërhyn duke i mbajt anën Beatrix.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

/GazetaSinjali/