image “BBV e kemi prezantuar dy persona”, Arbana Osmani jep lajmin e ëmbël

Bota e Yjeve

“BBV e kemi prezantuar dy persona”, Arbana Osmani jep lajmin e ëmbël

news image

Spektakli i finales së “Big Brother VIP” nisi me një surprizë nga vetë moderatorja Arbana Osmani.

Moderatorja zbuloi se këtë ‘reality show’ e kanë prezantuar dy persona, duke nënkuptuar se ajo është në pritje të një fëmije.

Lajmi ka emocionuar finalistët dhe të ish-banorët, të pranishëm në studio.

/GazetaSinjali/