image Babai i 15-vjeçarit që u ther për vdekje sot në Prizren: Vdiq edhe zemra jem, o shpirti i babit
[wp-story id="814678"]

Sociale

Babai i 15-vjeçarit që u ther për vdekje sot në Prizren: Vdiq edhe zemra jem, o shpirti i babit

news image

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një përleshje me thika mes dy të miturve në Prizren dhe si pasojë e plagëve të marra një 15-vjeçar ka ndërruar jetë, shkruan Gazeta Sinjali.

Kurse, babai i viktimës, Shpejtim Buduri, përmes një postimi në Facebook shkroi disa fjalë emocionuese për djalin e tij.

 “Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi. Inshallah biri jem, Zoti na takon në xhenet. Se vdiq edhe zemra jem pa ty, o shpirti i babit”, shkroi ai./Gazeta Sinjali/