image Babai denoncon djalin në polici: Më sulmonte vazhdimisht - Sinjali

Babai denoncon djalin në polici: Më sulmonte vazhdimisht

news image

Një person në Prizren është arrestuar pasi që i njëjti kishte shkaktuar dhunë psikike dhe fizike në vazhdimësi ndaj babait të tij, raporton Gazeta Sinjali.

I dyshuari për dhunë në familje është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme rreth orës 21:00 në Prizren./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin