image Arrestohet në Skenderaj burri që kërcënoi me jetë ish-gruan e tij - Sinjali

Siguri/ Arrestohet në Skenderaj burri që kërcënoi me jetë ish-gruan e tij

news image

Policia e Kosovës raporton për një kanosje që ka ndodhur mbrëmë në Skenderaj, rreth orës 22:37.

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se ka parnuar mesazhe kërcënuese nga ish-bashkëshorti i saj.

“Është raportuar rasti me elemente kanosje, ku viktima ka pranuar mesazhe kërcënuese kundër jetës dhe trupit nga i ish bashkëshorti i saj”, thotë policia.

Përmes një raporti policor, bëhet e ditur se është arrestuar i dyshuari Sh.M., 41 vjeçar.


Shpërndaje artikullin