COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Arrestohet i dyshuari për përdhunimin e të miturës në Skënderaj

news image

Policia ka arrestuar një të dyshuar për dhunim seksual të një të miture, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicsë, Avni Zahiti i cili tha se i dyshuari ndodhet në ndalim policor.

“Policia e ka intervistuar një një person nga zona e Skënderajt që dyshohet për përdhunim. Ai është në ndalim, me vendim të prokurorit. Vajza duhet të shkojë për ekzaminime të mëtejshme. Rasti ka ndodhë dje në zonën e Skënderajt dhe është ende duke u hetuar”, tha ai./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin