image Arrestohet burri i cili rrahu gruan në Prizren - Sinjali

Siguri/ Arrestohet burri i cili rrahu gruan në Prizren

news image

Një burrë është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashëshkortes së tij.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 16:00 në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

“Me urdhër  të prokurorit i dyshuari  pas intervistimit është liruar, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin 24-orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin