image Arrestohen një burrë dhe një grua në Gjakovë për prostitucion - Sinjali

Policia/ Arrestohen një burrë dhe një grua në Gjakovë për prostitucion

news image

Një shqiptar dhe një femër e komunitetit rom, janë arrestuar dje nga Policia e Kosovës në fshatin Vraniq të Gjakovës.

Ata dyshohet se janë marrë me prostitucion, shkruan Gazeta Sinjali.

Me vendim të gjykatës, të dyshuarit janë liruar.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin