image Arrestohen dy gjakovarë, i mundësuan tjetrit seks me një egjiptiane - Sinjali

Arrestohen dy gjakovarë, i mundësuan tjetrit seks me një egjiptiane

news image

Dy persona janë arrestuar dje në Gjakovë nën dyshimet se i mundësuan një tjetrit marrëdhënie seksuale me një femër egjiptiane.

Pas arrestimit ata janë marrë në pyetje dhe janë liruar nga policia.

“Gjakovë  19.08.2019 – 03:00 Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit i kanë mundësuar ankuesit mashkull që të kryejë marrëdhënie seksuale me viktimën femër egjiptiane. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, tha policia në raportin 24 orësh./Sinjali/


Shpërndaje artikullin