image Arresohen një femër dhe një mashkull për prostitucion në Prizren - Sinjali

Arresohen një femër dhe një mashkull për prostitucion në Prizren

news image

Nën dyshimin se kanë kryer veprën penale ‘marrje me prostitucion’, janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës.

Personat e arrestuar pas intervistimit në konsultim me gjyqtarin e Gjykatës Themelore Prizren, Divizioni për Kundërvajtje, janë liruar në procedurë të rregullt.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: