image Arbenita shuan dilemat, publikon foto shtatzënë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Arbenita shuan dilemat, publikon foto shtatzënë

news image

Arbenita Ismajli ka publikuar fotografi shtatzënë, shkruan Gazeta Sinjali.

Pak ditë më parë ajo njoftoi se është martuar me reperin e njohur, Fero.

Arbenita ka publikuar fotografi në Instagram dhe ka njoftuar se është në muajin e tetë.

Tetë muajshe nënë“, ka shkruar ajo. /Gazeta Sinjali/