image Anulohen të gjitha fluturimet për nesër
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Anulohen të gjitha fluturimet për nesër

news image

Aeroporti Ndërkombëtar “Adem Jashari” ka njoftuar se të gjitha fluturimet e datës 16 Qershor 2020 janë anuluar.

“Për rezervimet tuaja si dhe detaje tjera rreth fluturimit ju lusim të qëndroni në kontakt me kompanitë ajrore”, thuhet në njoftimin në Facebook të Aeroportit Ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Poashtu ANP ka anuluar edhe fluturimet që janë paraparë për sot. /GazetaSinjali/