image Aksident trafiku në Pejë, disa persona të lënduar (Pamje)
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident trafiku në Pejë, disa persona të lënduar (Pamje)

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në qytetin e Pejës, shkruan Gazeta Sinjali.

Në vend ngjarje përveç njësive policore dhe zjarrfikësve kanë dalë edhe profesionistët shëndetësor, të cilët po u dhurojnë ndihmën e parë të lënduarve, të cilët kanë mbetur brenda veturës.

Lajmin për Gazeta Sinjali e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë së rajonit të Pejës, i cili tha se raportohet për të lënduar, por ende nuk dihet numri i saktë i tyre.

“Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave, si dhe ka persona të lënduar, policia është në vendngjarje bashkë me zjarrfikësit”, deklaroi Gashi.

/GazetaSinjali/