image Aksident trafiku në Fushë Kosovë, treni godet një veturë (FOTO)

Siguri

Aksident trafiku në Fushë Kosovë, treni godet një veturë (FOTO)

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në Mes Bardh të Fushë-Kosovës, mes trenit dhe një vetureje, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Gazetës Sinjali, që ka dërguar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas sinjalizuesit, treni e ka goditur veturën, por fatmirësisht shoferi nuk ka pësuar lëndime të rënda.

/GazetaSinjali/