image Aksident trafiku në autostradën Suharekë-Prizren: Përplasën vetura dhe kamioni
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident trafiku në autostradën Suharekë-Prizren: Përplasën vetura dhe kamioni

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në autostradën Suharekë-Prizren, raporton Sinjali.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje, ku shihet se në aksident është përfshirë një veturë dhe një kamion që kanë bllokuar autostradën.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Për detaje shtesë Sinjali do ju mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/