image Aksident trafiku mes kamionit dhe veturës në Prishtinë (Video) - Sinjali

Aksident trafiku mes kamionit dhe veturës në Prishtinë (Video)

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një kamioni dhe veturës në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Aksidenti dyshohet se ka ndodhur sot gjatë orës 16:50 tek qendra “Albi Mall” në Prishtinë.

Sinjalizuesi i Gazetës Sinjali ka dërguar një video nga vendi i aksidentit ku shihet edhe vetura e dëmtuar.

Ende nuk dihet për personat e lënduar dhe dëmet e shkaktuara nga ky aksident.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin