image Aeroporti i Prishtinës ka anuluar të gjitha fluturimet për sot
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Aeroporti i Prishtinës ka anuluar të gjitha fluturimet për sot

news image

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka njoftuar se janë anuluar të gjitha fluturimet e planifikuara për sot.

“Ju informojmë se fluturimet e datës 18 Qershor 2020, janë anuluar.
Për të dhëna shtesë në lidhje me fluturimin tuaj, ju lusim që të kontaktoni kompanitë ajrore”, thuhet në njoftimin e tyre.

Kujtojmë që ky aeroport anuloi fluturimet e planifikuara edhe për datën 16 dhe 17 qershor./Gazeta Sinjali/