image Adelina Ismaili shfaqet përkrah bashkëshortit, tregon sekretin e lumturisë

Foto/ Adelina Ismaili shfaqet përkrah bashkëshortit, tregon sekretin e lumturisë

news image

Adelina Ismaili është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në trojet shqiptare.

Anipse viteve të fundit Adelina iu përkushtua familjes, ajo prapë se prapë arrin të jetë në vëmendje të publikut, transmeton Gazeta Sinjali.

Së fundmi artistja në rrjetin social Instagram, ka shpërndarë disa fotografi së bashku me bashkëshortin, Valin.

Gratë janë të krijuara për t’i dashur dhe jo për t’i kuptuar”, është njëri nga mbishkrimet e Adelinës që ka vendosur në imazhet, ku shfaqet tejet e lumtur në krahët e Valit.

@adelinaofficiel
@adelinaofficiel
@val.krasniqi @adelinaofficiel

Çifti kanë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Uliks.

View this post on Instagram

Home sweet home❤️❤️

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Ndryshe, “Çikat” është projekti i fundit muzikor i këngëtares në bashkëpunim me rep-artisten Rina Balajn. Kënga është publikuar në muajin qershor dhe deri më tani numëron mbi 7 milionë klikime në kanalin Youtube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin