image Abrashi me biçikletë: Secila rrugë që projektohet ta ketë edhe shtegun për çiklizëm - Sinjali

Abrashi me biçikletë: Secila rrugë që projektohet ta ketë edhe shtegun për çiklizëm

news image

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, e ka publikuar një video ku shihet me biçikletë në rrugët e Prishtinës, i shoqëruar nga qytetarë të tjerë po ashtu me biçikleta, shkruan Gazeta Sinjali.

Abrashi ka thënë se secila rrugë e re që projektohet ta ketë edhe shtegun për çiklizëm.

“Më shumë çiklizëm, më shumë sport, më shumë transport ekologjik dhe shumë të mira që vijnë pastaj”, ka shkruar ai mbi videon e publikuar në Facebook./Gazeta Sinjali/

Secila rrugë e re që projektohet ta ketë edhe shtegun për çiklizëm. Më shumë çiklizëm, më shumë sport, më shumë transport ekologjik dhe shumë të mira që vijnë pastaj.

Secila rrugë e re që projektohet ta ketë edhe shtegun për çiklizëm. Më shumë çiklizëm, më shumë sport, më shumë transport ekologjik dhe shumë të mira që vijnë pastaj.

Gepostet von Arban Abrashi am Samstag, 4. Juli 2020

Shpërndaje artikullin