image 24-vjeçari arrestohet në Skenderaj, posedonte substanca narkotike

Siguri

24-vjeçari arrestohet në Skenderaj, posedonte substanca narkotike

news image

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një 24-vjeçar në Skenderaj, sepse i njëjti ka poseduar substanca narkotike, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas policisë, gjatë kontrollit iu është gjetur substancë narkotike me peshë 2.9 gram. 

Ndaj të dyshuarit është iniciuar hetim për veprën penale “Posedim i paautorizuar i narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge”.

/GazetaSinjali/