image Një shtëpi në Suharekë kaplohet nga zjarri (PAMJE)

Siguri

Një shtëpi në Suharekë kaplohet nga zjarri (PAMJE)

news image

Sot një shtëpi është përfshirë nga flakët në fshatin Reshtan të komunës së Suharekës, shkruan Gazeta Sinjali.

Rasti ka ndodhur rreth orës 11:20, ndërsa zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë arritur ta fikin zjarrin.

Sipas zjarrfikësve, shtëpia ka shpëtuar mirëpo ka pasur disa dëme materiale.

/GazetaSinjali/