image Zhduket një vajzë e mitur në Lipjan - Sinjali

Zhduket një vajzë e mitur në Lipjan

news image

Një vajzë e mitur e nacionalitet ashkali ka dalë mbrëmë rreth orës 20:00 nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, raporton Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali brenda burimeve në Policinë e Lipjanit merr vesh se vajza e zhdukur jeton në rrugën “Bajram Curri” në Lipjan dhe rastin për zhdukjen e vajzës së mitur në polici e ka raportuar babai i saj.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: