image Zhduket një e mitur në Mitrovicë - Sinjali

Zhduket një e mitur në Mitrovicë

news image

Një grua ka raportuar në polici se i ka humbur vajza e saj e mitur, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, ajo është larguar nga shtëpia e saj e cila ndodhet në rrugën “Adem Voca” në Mitrovicë dhe nuk është kthyer më.

Nëna ka raportuar në polici se nuk din asgjë për vendndodhjen e as gjendjen shëndetësore të së bijës./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin