image Zhduket 59 vjeçarja nga Prishtina, familja apelon qytetarët që nëse e shohin ta lajmërojnë - Sinjali

Siguri/ Zhduket 59 vjeçarja nga Prishtina, familja apelon qytetarët që nëse e shohin ta lajmërojnë

news image

R.M., 59 vjeçare, nga Prishtina është zhdukur dje. Motra e gruas së zhdukur tregon për Gazetën Sinjali, se ajo nuk e ka marrë me vete telefonin e as kuletën kur ka dalur nga shtëpia.

Rasti ka ndodhur dje pas orës 16:00 ndërsa asryet e largimit familja nuk i di.

Gruaja që është zhdukur është nënë dhe ka tre fëmijë të moshës madhore. Sipas familjarëve kohëve të fundit i janë shfaqur shenja të depresionit.

Motra e saj thotë se e kanë kërkuar në shumë vende por ende nuk e dinë vendodhjen e saj, rastin e kanë lajmëruar edhe në polici.

Kushdo që e sheh këtë grua mund ta lajmërojë familjen në këtë numër kontaktues: +38344838577

“Ajo ka të veshura trenerka ngjyrë hiri, një palë patika dhe një jelek të zi. Flokët i ka të kapura dhe nuk e ka me vete protezën e dhëmbëve”, tha motra e saj. /Gazeta Sinjali/

Foto: R.M e zhdukur

Shpërndaje artikullin