image Zeneli i lumtur rikthehet në stërvitje - Sinjali

Zeneli i lumtur rikthehet në stërvitje

news image

Ylli i Kosovës, Arbër Zeneli është shëruar nga lëndimi i fundit, duke u rikthyer në stërvitje.

Kosovari që disa muaj ishte jashtë fushës së gjelbër shkaku i lëndimit të fundit që e pësoi pranë ligamenteve.

Sidoqoftë, pas disa muajve, Zeneli ka konfirmuar se është rikthyer në stërvitjes përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

“I lumtur që u riktheva në stërvitje me skuadrën dhe që pashë Seedorfin në skuadër”, shkroi ai.

Ndërkohë, mbetet të shihet nëse Zeneli do jetë gati për ndeshjet e radhës të Reimsit. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin