image Zbulohet se nga e mori talentin Mozzik (VIDEO) - Sinjali

Zbulohet se nga e mori talentin Mozzik (VIDEO)

news image

Mozzik ndryshe nga këngëtarët tjerë ka vendosur që një ditë të premte ta kalojë me babain e tij në malet e Kosovës, shkruan Gazeta Sinjali.

Larg nga zhurma dhe afër qetësisë, të dytë bashkë babë e bir, ia thonë këngës së vjetër shqipe.

“Dy manushaqe”, ishte kënga që këndonin Mozzik bashkë me babain e tij.

Por, a është kjo një shenjë që Mozzik ka trashëguar talentin nga babai i tij?

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin