image E konfirmon Mozzik: Jam i dashuruar qe 11 muaj

Bota e Yjeve

E konfirmon Mozzik: Jam i dashuruar qe 11 muaj

news image

Reperi i famshëm, Mozzik pas ndarjes me reperen e famshme Loredanën, ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë.

Atij iu deshën plot 11 muaj që ta mbante sekret, megjithatë sot reperi e pranoi publikisht.

Artisti tha se nuk është më një beqar pasi ka nisur romancë tash e 11 muaj dhe tha se e do atë.

Mozzik nuk tregoi kush është vajza që ia mori zemrën, por sipas fotos me lajmin e ri, duket i lumtur.

Ndryshe, reperi dhe ish gruaja e tij Loredana kanë bashkë vajzën e cila quhet Hana.

/GazetaSinjali/