image Mozzik poston fotografi të Getinjos e Vivienit në një dasmë familjare

Bota e Yjeve

Mozzik poston fotografi të Getinjos e Vivienit në një dasmë familjare

news image

Mozzik dhe Getinjo e kanë martuar djalin e dajës së tyre, ku në pamjet e ndara në rrjete sociale në këtë gëzim familjar janë parë të gjithë, përfshirë edhe partneren e Getinjos, ish-banoren e Big Brother VIP Kosova, Vivien Thano.

Si rrallëherë, Mozzik ndau në rrjetin social Instagram një foto të tyre, ku çifti shihen teksa shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

/GazetaSinjali/