image Yll Limani sfidon prindërit për tekstin e këngës së re – nëna e tij ia huq me të madhe

Bota e Yjeve

Yll Limani sfidon prindërit për tekstin e këngës së re – nëna e tij ia huq me të madhe

news image

Këngëtari Yll Limani para disa ditësh ka publikuar këngën e tij të re “9”, e cila u pëlqye shumë dhe ka mbledhur mbi 2 milionë klikime në YouTube.

Mirëpo, Ylli ka vendosur që t’i sfidojë prindërit e tij, nëse e dijnë të gjithë tekstin përmendësh dhe videon e ka postuar në Tik Tok.

Babai i tij, Mufaili, e ka ditur shumicën e tekstit, ndoshta pse ka kënduar edhe vetë para një kohe, ndërsa e ëma e tij ka ‘dështuar’.

@ylllimanii they failed hilariously ???? #9 ♬ 9 – Yll Limani

/GazetaSinjali/