image “N’dikon Ndikon”, kënga e re e Shpat Dedës në bashkëpunim me Bim Bimma

Bota e Yjeve

“N’dikon Ndikon”, kënga e re e Shpat Dedës në bashkëpunim me Bim Bimma

news image

Këngëtari kosovar Shpat Deda dhe reperi i njohur me nofkën “Bim Bimma”, sonte kanë lansuar këngën “N’dikon Ndikon”, shkruan Gazeta Sinjali.

Kompozimi i këngës është bërë nga vetë këngëtari Shpat Deda.

Dyshja këngën e kanë shoqëruar edhe me videoklip. /Gazeta Sinjali/