image Ledri, Gjiko dhe Lumi B vijnë me bashkëpunim

Bota e Yjeve

Ledri, Gjiko dhe Lumi B vijnë me bashkëpunim

news image

Reperët e njohur shqiptarë, Ledri Vula, Gjiko dhe Lumi B kanë paralajmëruar një këngë të re, e cila pritet të publikohet nesër, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga e titulluar, “Ça bone”, është paralajmëruar nga kjo treshe në rrjetet sociale.

Për projektin mes tre reperëve të suksesshëm fillimisht e ka bërë të ditur, Ledri Vula, i cili shihet i veshur me një palë tesha anti-helm derisa në mes ka një pikëpyetje.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Përderisa Gjiko ka bërë postimin e dytë, e ku reperi shfaq disa pamje të klipit të tyre të ri.

View this post on Instagram

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Të njëjtën e ka prezantuar edhe Lumi B, derisa ai ka qenë i dyti që e ka bërë postimin në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Lumi B (@lumib)

Kënga “Ça bone”, e treshes pritet të lansohet nesër në ora 23:59 në Youtube dhe platformat tjera sociale të muzikës. /GazetaSinjali/