image Yll Limani konfirmon lidhjen e dashurisë? FOTO

Bota e Yjeve

Yll Limani konfirmon lidhjen e dashurisë? FOTO

news image

Këngëtari i njohur kosovar, Yll Limani është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh poston imazhe nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Ylli deri më tani është treguar mjaft i kujdesshëm sa i përket jetës së tij private duke mos zbuluar as edhe një detaj.

Së fundmi, me postimin e fundit në Instastory ka habitur të gjithë duke lënë të kuptohet se këngëtari është në lidhje dashurie.

“Ajo nuk më bezdis kurrë në koncertet e mia”, ka shkruar ai në Instagram.

640 0 63bb177e12e68 498x1024 1

/GazetaSinjali/